Over ons

Welkom bij het sterkste mannennetwerk van Nederland. Dagelijks brengen we merken tot leven onder de auto- en sportliefhebbende mannen in ons netwerk.

Dit netwerk is niet onze enige kracht. Bij ons draait het om de klant. We halen onze energie uit blije klanten en succesvolle campagnes. In een snel veranderende markt kun je niet stil blijven zitten; kennis veroudert snel, dus we raken nooit uitgeleerd.

Wij houden niet van praatjes. In de digitale mediawereld wordt al genoeg gebakken lucht verkocht. Daarom vinden wij het belangrijk om duidelijk te zijn, want dan kunnen we sneller vooruit. Wij zijn liever realistisch dan ja-knikkers.

voor een krachtig resultaat

Ons team

Jouke TjeerdsmaManaging Director
+31 (0)6 22 61 42 84
jouke@mannenmedia.nl
Sjoerd van der MeijdenSales & Business Development Director
+31 (0)6 21 14 44 78
sjoerd@mannenmedia.nl
Nick GilingHead of Operations
+31 (0)6 44 46 88 85
nick@mannenmedia.nl
Koen DittmarHead of Sales
+31 (0)6 20 23 30 33
koen@mannenmedia.nl
Stefan TheunissenHead of Programmatic Trading & Audiences
+31 (0)6 27 16 48 07
stefan@mannenmedia.nl
Zulèma van GomPublishers & Operations
+31 (0)6 29 57 49 43
zulema@mannenmedia.nl
Tobias EversJunior Account Manager
+31 (0)6 15 31 01 18
tobias@mannenmedia.nl
Thijs van der HoornDigital Campaign Manager
+31 (0)20 420 64 77
thijs@mannenmedia.nl
Roxanne van ArkDigital Campaign Manager
+31 (0)6 43 08 35 79
roxanne@mannenmedia.nl
Thom HelingDigital Campaign Manager
+31 (0)20 420 64 77
thom@mannenmedia.nl
Chrissy WieldersFinance & Administration
+31 (0)20 420 64 77
finance@mannenmedia.nl
Siem PrinsMarketing & Communicatie
+31 (0)20 420 64 77
siem@mannenmedia.nl
Yeray Calle AragonesJunior Growth Hacker
+31 (0)20 420 64 77
yeray@mannenmedia.nl
Lennart den ExterAccount Manager
+31 (0)6 11 09 39 32
lennart@mannenmedia.nl
Wing Chee NgAccount Manager
+31 (0)6 28 35 72 42
wing@mannenmedia.nl