- Wij denken altijd in doen, moet kunnen en geen probleem -

Over ons 2017-08-01T15:55:53+00:00

Over ons

Welkom bij het sterkste mannennetwerk van Nederland. Dagelijks brengen we merken tot leven onder de auto- en sportliefhebbende mannen in ons netwerk.

Dit netwerk is niet onze enige kracht. Bij ons draait het om de klant. We halen onze energie uit blije klanten en succesvolle campagnes. In een snel veranderende markt kun je niet stil blijven zitten; kennis veroudert snel, dus we raken nooit uitgeleerd.

Wij houden niet van praatjes. In de digitale mediawereld wordt al genoeg gebakken lucht verkocht. Daarom vinden wij het belangrijk om duidelijk te zijn, want dan kunnen we sneller vooruit. Wij zijn liever realistisch dan ja-knikkers.

voor een krachtig resultaat

Ons team

Jouke Tjeerdsma
Jouke TjeerdsmaManaging Director
+31 (0)6 22 61 42 84
jouke@mannenmedia.nl
Sjoerd van der Meijden
Sjoerd van der MeijdenSales & Business Development Director
+31 (0)6 21 14 44 78
sjoerd@mannenmedia.nl
Ruud Mantz
Ruud MantzSenior Accountmanager
+31 (0)6 27 56 01 31
ruud@mannenmedia.nl
Stefan Theunissen
Stefan TheunissenHead of Programmatic Trading & Audiences
+31 (0)6 27 16 48 07
stefan@mannenmedia.nl
Sara Pfann
Sara PfannOperations Executive
+31 (0)6 48 19 34 15
sara@mannenmedia.nl
Bart de Jong
Bart de JongBranded Content Specialist
+31 (0)6 14 04 95 82
bart@mannenmedia.nl
Zulèma van Gom
Zulèma van GomOperations Executive
+31 (0)6 29 57 49 43
zulema@mannenmedia.nl
Koen Dittmar
Koen DittmarAccountmanager
+31 (0)6 20 23 30 33
koen@mannenmedia.nl
Nick Giling
Nick GilingOperations Manager
+31 (0)6 44 46 88 85
nick@mannenmedia.nl
Chrissy Wielders
Chrissy WieldersFinance
+31 (0)20 420 64 77
finance@mannenmedia.nl